HİZMETLERİMİZ

Havayolu Kargo

25 seneyi aşkın tecrübemiz, deneyimli kadromuzla sizlerle buluştuğumuz IATA üyesi yeni firmamız YENİAY LOJİSTİK A.Ş. ile havayolu taşımalığı sektöründe Parsiyel Havayolu kargo yüklemeleri , Charter (komple uçak) yüklemeleri şeklinde tüm havayolları ile dünyanın kargo taşınabilen her noktasına yüklemelerinizi organize ediyor.

Denizyolu Kargo

Ortadoğu, Amerika, Kanada, tüm Avrupa limanları, uzakdoğu ve bu bölgelerden Ülkemize yapılmakta olan ihracat/ithalat taşımalarınız için yükünüzün vasfına göre gerek mevcut konteyner hatlarıyla, gerekse proje yükleriniz için sürekli temasta olduğumuz Konvansiyonel gemi Armatörleri ve operatörleri kanalıyla hizmetleri vermektedir.

Ekspres Kargo

Mikro ihracat 300 kg 15 000 EUR limitinde ETGB(Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı) ile yurt dışı edilen bedelli ihracatlardır. Türkiyeden yurt dışına, posta ya da hızlı kargo taşımacılığı yoluyla eşya göndermek istemeniz durumunda, eşyanın bedeli 15.000 Avro’yu geçmemeli ve miktarı brüt 300 kilogramdan az olmalıdır.

HEMEN TEKLİF AL

İletişim bilgilerinizi bırakın, arkadaşlarımız size daha iyi yardımcı olmak ve en doğru hizmeti sunmak için size ulaşsınlar.
    

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

Saygı değer firmanızla çalışmaya başladığımız andan itibaren firmamıza sunmuş olduğunuz gümrükleme ve müşavirlik hizmetinden son derece memnunuz. İşbirliğimizin aynı hız ve anlayışla gelecek yıllarda da sürmesi temennisiyle başarılarınızın devamını dileriz.

Gerçekten departmanımız gibi her zaman yanımızdasınız! Gümrük ve Dış Ticaret operasyonlarımız desteğinizle basitleşti, hızlandı ve ucuzladı. Teşekkürler.