Hakkımızda

Kısaca biz..

1992 yılından beri uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmetleri sunmaya devam eden grubumuzun genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.
İstanbul,İzmir,Mersin ve Bursa başta olmak üzere tüm ülke genelinde faaliyetlerine devam etmektedir.
Hava taşımacılığında IATA acentesi olarak, deniz taşımacılığında ise Forwarder acente olarak hizmet sunmaktadır.
Özellikle hava taşımacılığında başta TYH olmak üzere bir çok havayolu şirketlerinden ödülleri bulunan grubumuz emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Müşteri Yoğunluğu

Değerli Kargo
Kargo
Tehlikeli Madde
Canlı Hayvan

Bilgi Güvenliği ve Kişisel Veri Güvenliği Politikamız

Bilgi Güvenliği ve Kişisel Veri Yönetim Sistemleri doğrultusunda; Çalışanların, tedarikçilerin ve müşterilerin bilgi varlıkları ve kişisel verilerinin güvenli bir şekilde erişimini sağlamayı,

• Bilginin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini korumayı,
• Çalışanların, tedarikçilerin ve müşterilerin bilgi varlıkları ve kişisel verileri üzerinde oluşabilecek riskleri değerlendirmeyi ve yönetmeyi,
• Kurumun güvenilirliğini ve marka imajını korumayı,
• Bilgi güvenliği ve kişisel veri ihlali durumunda gerekli görülen yaptırımları uygulamayı,
• Tabi olduğu ulusal, uluslararası düzenlemelerden, ilgili mevzuat ve standart gereklerini yerine getirmekten, anlaşmalardan doğan yükümlülüklerini karşılamaktan, iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklardan kaynaklanan bilgi güvenliği ve kişisel veri koruma gereksinimlerini sağlamayı,
• İş/hizmet sürekliliğine bilgi güvenliği ve kişisel veri ihlali tehditlerinin etkisini azaltmayı, işin sürekliliği ve sürdürülebilirliğini sağlamayı,
• Bilgi ve kişisel veri güvenliği farkındalığını arttırmak amacıyla yetkinlikleri geliştirecek eğitimleri sağlamayı,

taahhüt eder.


Değerlerimiz!

* Bilgi ve tecrübeye dayalı uzmanlıklara önem ve değer veriyoruz.
* Bireyler firmaları, firmalar sektörleri, sektörler de tüm ekonomiyi ve ülkeleri ileri taşır mantığıyla eğitime çok önem ve değer veriyoruz.
* Koordinasyon ve iletişimin yarattığı sinerjinin başarıya taşıyacağına inanıyoruz.
* Prensipler, kültür ve tarz önemlidir. Bu nedenle her bireyin ve kurumun tarzını ve kültürünü oluşturmasının, buna ilişkin prensiplerinin olmasının başarıya katkı sağlayacağına inanıyoruz.
* İnovasyona ve sürdürülebilir başarılara odaklanmanın, hedefleri ona göre belirlemenin başarıya ulaşmanın anahtarlarından biri olduğuna inanıyoruz.
* Kontrolsüz güç güç değildir mantığıyla periyodik denetimlerin, yola devam ederken yapılan analizlerin başarıları perçinleyip geliştirdiğine inanıyoruz.


Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için bizi arayın..